Lamp: lighting fixture; ERIS; polycarbonate; E27; IP44; Body: white
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D.31100M
Tootja: PAWBOL
Tootja tootekood: D.31100M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: lighting fixture; ERIS; polycarbonate; E27; IP44; Body: white
| Operating voltage | 230V AC |
| IP rating | IP44 |
| Series | ERIS |
| Width | 272mm |
| Height | 76.4mm |
| Body colour | white |
| Type of lamp | lighting fixture |
| Kind of handle | E27 |
| Shape | square |
| Color of the cover | white |
| Mechanical impact resistance | IK10 |
| Lampshade material | polycarbonate |
| Number of sockets | 1 |