Lamp: lighting fixture; KALIPSO; polycarbonate; E27; IP44; Ø: 254mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D.3142M
Tootja: PAWBOL
Tootja tootekood: D.3142M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: lighting fixture; KALIPSO; polycarbonate; E27; IP44; Ø: 254mm
| Operating voltage | 230V AC |
| IP rating | IP44 |
| Series | KALIPSO |
| Height | 68mm |
| Body colour | white |
| Diameter | 254mm |
| Type of lamp | lighting fixture |
| Kind of handle | E27 |
| Shape | round |
| Color of the cover | white |
| Mechanical impact resistance | IK10 |
| Lampshade material | polycarbonate |
| Number of sockets | 1 |