Lamp: lighting fixture; PUMA OVAL; polycarbonate; E27; IP65
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D.3189M
Tootja: PAWBOL
Tootja tootekood: D.3189M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: lighting fixture; PUMA OVAL; polycarbonate; E27; IP65
| Operating voltage | 230V AC |
| IP rating | IP65 |
| Series | PUMA OVAL |
| Width | 206mm |
| Height | 85mm |
| Body colour | white |
| Type of lamp | lighting fixture |
| Kind of handle | E27 |
| Shape | oval |
| Color of the cover | white |
| Mechanical impact resistance | IK10 |
| Lampshade material | polycarbonate |
| Number of sockets | 1 |