Lamp: LED lighting fixture; PANTERA LED; polycarbonate; IP44
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D.3198RM-BN-9W
Tootja: PAWBOL
Tootja tootekood: D.3198RM-BN-9W
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: LED lighting fixture; PANTERA LED; polycarbonate; IP44
| Power | 9W |
| Operating voltage | 230V AC |
| IP rating | IP44 |
| Version | with corridor function, with motion detector |
| Series | PANTERA LED |
| Height | 93mm |
| Body colour | white |
| Diameter | 305mm |
| Type of lamp | LED lighting fixture |
| Colour temperature | 4000K |
| Shape | round |
| Color of the cover | white |
| Mechanical impact resistance | IK10 |
| Lampshade material | polycarbonate |