Lifting eye bolt; M27x41; DIN: 580; Head: eye; none; steel; zinc
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D-SZU27
Tootja: DROMET
Tootja tootekood: SZU27
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lifting eye bolt; M27x41; DIN: 580; Head: eye; none; steel; zinc
| Material | steel |
| Height | 90mm |
| Thread | M27 |
| Plating material | zinc |
| Thread length | 36mm |
| Type of mounting element | lifting eye bolt |
| Kind of head | eye |
| Ring inside diameter | 53mm |
| DIN standard | 580 |
| Kind of cut | none |