Heatsink: moulded; U; TO202,TO220; black; L: 19.05mm; W: 13.21mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
D02A
Tootja: STONECOLD
Tootja tootekood: D02A
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: moulded; U; TO202,TO220; black; L: 19.05mm; W: 13.21mm
| Mounting | screw |
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Application | TO202, TO220 |
| Width | 13.21mm |
| Thermal resistance | 22K/W |
| Length | 19.05mm |
| Height | 9.53mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | moulded |
| Heatsink shape | U |