Fuse: fuse; gG; 20A; 400VAC; 250VDC; industrial; D02
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D02GG40V20
Tootja: MERSEN
Tootja tootekood: D02GG40V20
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gG; 20A; 400VAC; 250VDC; industrial; D02
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 2W |
| Current rating | 20A |
| Rated voltage | 400V AC, 250V DC |
| Fuse size | D02 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | gG |
| Breaking capacity | 50kA |