Fuse: fuse; gG; 63A; 400VAC; 250VDC; industrial; D02
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D02GG40V63
Tootja: MERSEN
Tootja tootekood: D02GG40V63
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; gG; 63A; 400VAC; 250VDC; industrial; D02
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 5.4W |
| Current rating | 63A |
| Rated voltage | 250V DC, 400V AC |
| Fuse size | D02 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | gG |
| Breaking capacity | 50kA |