Fuse holder; cylindrical fuses; 6,3x32mm; 16A; 250V; -20÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D0347RAAAB
Tootja: BULGIN
Tootja tootekood: D0347RAAAB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse holder; cylindrical fuses; 6,3x32mm; 16A; 250V; -20÷85°C
| Mounting | on panel |
| Operating temperature | -20...85°C |
| Colour | black |
| Leads | for soldering |
| Body material | polyester |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Maximum current | 16A |
| Mounting hole diameter | Ø15mm |
| Type of fuse accessories | fuse holder |