Relay: solid state; Ucntrl: 3.5÷32VDC; 80A; 0÷60VDC; -40÷100°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D06D80
Tootja: CRYDOM
Tootja tootekood: D06D80
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 3.5÷32VDC; 80A; 0÷60VDC; -40÷100°C
| Max. operating current | 80A |
| Operating temperature | -40...100°C |
| IP rating | IP00 |
| Leads | screw |
| Body dimensions | 57.3x44.5x22.6mm |
| Switched voltage | 0...60V DC |
| Relay variant | 1-phase, current source |
| Type of relay | solid state |