Tootekood: D22-10-01-R0
Tootja: KUBARA LAMINA
Tootja tootekood: D22-10-01-R0
  • Mounting
  • Case
  • Semiconductor structure
  • Max. load current
  • Max. forward impulse current
  • Load current
  • Max. forward voltage
  • Fastening thread
  • Type of diode
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: stud rectifying; 100V; 1.5V; 10A; anode stud; DO4; M5; screw
Mounting screw type
Case DO4
Semiconductor structure anode stud
Max. load current 31.4A
Max. forward impulse current 190A
Load current 10A
Max. forward voltage 1.5V