Scales; Scale load capacity max: 300kg; storage; -10÷40°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D22M300BXZ-M
Tootja: OHAUS
Tootja tootekood: D22M300BXZ-M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Scales; Scale load capacity max: 300kg; storage; -10÷40°C
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -10...40°C |
| Interface | RS232 |
| Series | Defender 2200 |
| Kind of display used | LCD |
| Max. environment humidity | 85% |
| Measuring unit | g, kg |
| Standard equipment | power supply |
| Scale load capacity max. | 300kg |
| Scale pan dimension | 650x500mm |
| Legalization certificate | yes |
| Kind of scales | storage, electronic |
| Readout graduation | 100g |