Relay: solid state; Ucntrl: 3÷32VDC; 25A; 24÷280VAC; -40÷80°C; IP00
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D2425-10
Tootja: CRYDOM
Tootja tootekood: D2425-10
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 3÷32VDC; 25A; 24÷280VAC; -40÷80°C; IP00
| Max. operating current | 25A |
| Operating temperature | -40...80°C |
| IP rating | IP00 |
| Leads | screw |
| Body dimensions | 57.3x44.5x22.6mm |
| Switched voltage | 24...280V AC |
| Switching method | instantaneous switching |
| Relay variant | 1-phase |
| Type of relay | solid state |