Relay: solid state; Ucntrl: 3.5÷32VDC; 40A; 1÷200VDC; -40÷100°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D2D40L
Tootja: SENSATA / CRYDOM
Tootja tootekood: D2D40L
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 3.5÷32VDC; 40A; 1÷200VDC; -40÷100°C
| Max. operating current | 40A |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Leads | screw |
| Body dimensions | 44.5x57.3x22.6mm |
| Switched voltage | 1...200V DC |
| Switching method | instantaneous switching |
| Relay variant | current source |
| Type of relay | solid state |