Fan: AC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D2E097-CB11-32-1
Tootja: EBM-PAPST
Tootja tootekood: D2E097-CB11-32
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC
| Supply voltage | 115V AC |
| IP rating | IP20 |
| Enclosure material | steel |
| Power consumption | 43W |
| Rotational rate/speed | 1400rpm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Kind of fan | blower |
| Type of fan | AC |
| Noise level | 47dBA |