Fan: AC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D2E146-HT67-39
Tootja: EBM-PAPST
Tootja tootekood: D2E146-HT67-39
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -25...55°C |
| IP rating | IP20 |
| Colour | black |
| Enclosure material | polypropylene |
| Leads | connectors |
| Current rating | 1.55A |
| Fan motor | engine M2E068-EC |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Impeller material | metal |
| Kind of fan | radial |
| Insulation class | F |
| Type of fan | AC |
| Protection class | I |
| Kind of motor | 1-phase |