Single-phase bridge rectifier; Urmax: 800V; If: 2A; Ifsm: 60A; D3K
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
D2UB80
Tootja: YANGJIE TECHNOLOGY
Tootja tootekood: D2UB80
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Single-phase bridge rectifier; Urmax: 800V; If: 2A; Ifsm: 60A; D3K
| Case | D3K |
| Kind of package | bulk |
| Electrical mounting | THT |
| Leads | flat pins |
| Max. off-state voltage | 800V |
| Max. forward impulse current | 60A |
| Load current | 2A |
| Version | flat |