Enclosure: with panel; MOTEC S; X: 155mm; Y: 105mm; Z: 40mm; ABS; IP40
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D3015317 -AS
Tootja: OKW
Tootja tootekood: D3015317 -AS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: with panel; MOTEC S; X: 155mm; Y: 105mm; Z: 40mm; ABS; IP40
| IP rating | IP40 |
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | with panel |
| Flammability rating | UL94HB |
| Dimension Y | 105mm |
| Body colour | ivory |
| Dimension X | 155mm |
| Dimension Z | 40mm |