Relay: electromagnetic
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D3025
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: D3025
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Leads | for soldering |
| Contact material | gold |
| Current rating | 2A |
| Rated coil voltage | 9V DC |
| Contacts configuration | DPDT |
| Contact current max. | 2A |
| Type of relay | electromagnetic |
| Coil power consumption | 80mW |
| Operate time | 4ms |