Bridge rectifier: single-phase
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D30XBN20-7101
Tootja: SHINDENGEN
Tootja tootekood: D30XBN20-7101
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Bridge rectifier: single-phase
| Kind of package | tube |
| Electrical mounting | THT |
| Leads | flat pins |
| Max. off-state voltage | 200V |
| Max. forward impulse current | 350A |
| Load current | 30A |
| Version | flat |
| Max. forward voltage | 900mV |