Fan: AC; radial; 400VAC; 564.5x750.2x655mm; 6.87km3/h; ball; IP54
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D3G400GG0401
Tootja: EBM-PAPST
Tootja tootekood: D3G400GG0401
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC; radial; 400VAC; 564.5x750.2x655mm; 6.87km3/h; ball; IP54
| Supply voltage | 400V AC |
| Operating temperature | -25...40°C |
| IP rating | IP54 |
| Colour | black |
| Enclosure material | steel |
| Leads | connectors |
| Current rating | 3.7A |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Impeller material | aluminium |
| Kind of fan | radial |
| Insulation class | F |
| Type of fan | AC |
| Protection class | I |
| Kind of motor | 3-phase |