Enclosure: desktop; UNITEC S; X:125mm; Y:177mm; Z:69mm; ABS; ivory
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D4054317
Tootja:
Tootja tootekood:
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: desktop; UNITEC S; X:125mm; Y:177mm; Z:69mm; ABS; ivory
| IP rating | IP40 |
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | desktop |
| Version | hollowed area for foil keypad, with battery compartment |
| Flammability rating | UL94HB |
| Dimension Y | 177mm |
| Body colour | ivory |
| Dimension X | 125mm |
| Dimension Z | 69mm |
| Enclosure series | UNITEC S |
| Recessed for keyboard | 1.4mm |