Bridge rectifier: three-phase
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D45JCT120V-7500
Tootja: SHINDENGEN
Tootja tootekood: D45JCT120V-7500
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Bridge rectifier: three-phase
| Kind of package | in-tray |
| Electrical mounting | THT |
| Leads | flat pins |
| Max. off-state voltage | 1.2kV |
| Max. forward impulse current | 450A |
| Load current | 45A |
| Version | flat |
| Max. forward voltage | 1.05V |