Relay: solid state; Ucntrl: 4÷32VDC; 90A; 48÷530VAC; -40÷80°C; IP00
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D4890
Tootja: CRYDOM
Tootja tootekood: D4890
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 4÷32VDC; 90A; 48÷530VAC; -40÷80°C; IP00
| Max. operating current | 90A |
| Operating temperature | -40...80°C |
| IP rating | IP00 |
| Body dimensions | 57.3x44.5x22.6mm |
| Switched voltage | 48...530V AC |
| Switching method | zero voltage switching |
| Relay variant | 1-phase |
| Type of relay | solid state |