Fan: AC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D4E133-AA01-51
Tootja: EBM-PAPST
Tootja tootekood: D4E133-AA01-51
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -25...40°C |
| IP rating | IP44 |
| Enclosure material | steel |
| Current rating | 290mA |
| Rotational rate/speed | 1150rpm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Kind of fan | blower |
| Insulation class | B |
| Type of fan | AC |
| Protection class | I |
| Kind of motor | 1-phase |