Fan: AC; radial; 230VAC; 327x370x341mm; ball; 1100rpm; IP54; black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D4E225CA0202
Tootja: EBM-PAPST
Tootja tootekood: D4E225CA0202
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC; radial; 230VAC; 327x370x341mm; ball; 1100rpm; IP54; black
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -25...30°C |
| IP rating | IP54 |
| Colour | black |
| Enclosure material | steel |
| Current rating | 2A |
| Frequency | 50Hz |
| Fan dimensions | 327x370x341mm |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Kind of fan | radial |
| Insulation class | B |
| Type of fan | AC |
| Protection class | I |
| Kind of motor | 1-phase |