Single-phase bridge rectifier; Urmax: 50V; If: 4A; Ifsm: 135A; D3K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D4UB05
Tootja: YANGJIE TECHNOLOGY
Tootja tootekood: D4UB05
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Single-phase bridge rectifier; Urmax: 50V; If: 4A; Ifsm: 135A; D3K
| Case | D3K |
| Kind of package | bulk |
| Electrical mounting | THT |
| Leads | flat pins |
| Max. off-state voltage | 50V |
| Max. forward impulse current | 135A |
| Load current | 4A |
| Version | flat |