Enclosure: desktop; ART-CASE O160 H; X: 110mm; Y: 160mm; Z: 38mm; ABS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D5016147
Tootja: OKW
Tootja tootekood: D5016147
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: desktop; ART-CASE O160 H; X: 110mm; Y: 160mm; Z: 38mm; ABS
| IP rating | IP40 |
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | desktop |
| Version | with flap on baterries |
| Flammability rating | UL94HB |
| Dimension Y | 160mm |
| Body colour | ivory |
| Dimension X | 110mm |
| Dimension Z | 38mm |