Enclosure: desktop; ART-CASE E160 F; X:110mm; Y:160mm; Z:40mm; ABS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D5017247
Tootja:
Tootja tootekood:
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: desktop; ART-CASE E160 F; X:110mm; Y:160mm; Z:40mm; ABS
| IP rating | IP40 |
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | desktop |
| Version | hollowed area for foil keypad, with flap on baterries |
| Flammability rating | UL94HB |
| Dimension Y | 160mm |
| Body colour | ivory |
| Dimension X | 110mm |
| Dimension Z | 40mm |
| Enclosure series | ART-CASE E160 F |