Enclosure: for remote controller; X: 35.6mm; Y: 58mm; Z: 19mm; ABS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
D9064017
Tootja: OKW
Tootja tootekood: D9064017
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: for remote controller; X: 35.6mm; Y: 58mm; Z: 19mm; ABS
| IP rating | IP40 |
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | for remote controller |
| Version | with holder |
| Flammability rating | UL94HB |
| Dimension Y | 58mm |
| Body colour | ivory |
| Dimension X | 35.6mm |
| Dimension Z | 19mm |