HEAT SINK, D SERIES, TO-252/TO-263
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DA-T263-201E-TR
Tootja: OHMITE
Tootja tootekood: DA-T263-201E-TR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele HEAT SINK, D SERIES, TO-252/TO-263
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Application | TO252, TO263 |
| Thermal resistance | 4K/W |
| Length | 12.7mm |
| Height | 12.1mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |