DA10-050US
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
4.0
Tootekood:
DA10-050US
Tootja: Advanced Energy
Tootja tootekood: DA10-050US
Spetsifikatsioon tootele DA10-050US
| Output current | 2A |
| Power | 10W |
| Operating temperature | -10...40°C |
| Type of power supply | switched-mode |
| Maximum output current | 2A |
| Output voltage | 5V |
| Insulation voltage | 3kV |
| Efficiency | 79% |
| Number of outputs | 1 |