Tape: fixing; W: 12mm; L: 10m; D: 3mm; V: double-sided; anthracite
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DA1225
Tootja: HPX
Tootja tootekood: DA1225
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Tape: fixing; W: 12mm; L: 10m; D: 3mm; V: double-sided; anthracite
| Operating temperature | ≤ 80°C |
| Colour | anthracite |
| Version | double-sided |
| Width | 12mm |
| Length | 25m |
| Thickness | 3mm |
| Tape application | fixing |
| Type of tape | fixing |
| Tape material | PE foam |
| Kind of adhesive | synthetic rubber |
| Adhesive strength | 1N/mm |