Power supply: switching
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DALI 20W 700MA LED POWER SUPPLY CW-WW
Tootja: Lunatone GmbH
Tootja tootekood: DALI 20W 700MA LED POWER SUPPLY CW-WW
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switching
| Output current | 700mA |
| Supply voltage | 220...240V AC |
| Operating temperature | -20...45°C |
| IP rating | IP20 |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Communictions protocol | DALI |
| Electrical connection | spring-loaded terminals |