Power supply: switching
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DALI DT8 CW-WW CC 2*1000MA
Tootja: Lunatone GmbH
Tootja tootekood: DALI DT8 CW-WW CC 2*1000MA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switching
| Output current | 1A |
| Supply voltage | 12...48V DC |
| Power | 48W |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP20 |
| Protection | anti-overvoltage, over current, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Communictions protocol | DALI |
| Output voltage | 3...45V DC |
| Number of outputs | 2 |
| Electrical connection | spring-loaded terminals |