Three-phase bridge rectifier; Urmax: 200V; If: 35A; Ifsm: 450A; THT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DB35-02
Tootja: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: DB35-02
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Three-phase bridge rectifier; Urmax: 200V; If: 35A; Ifsm: 450A; THT
| Case | DB |
| Kind of package | in-tray |
| Electrical mounting | THT |
| Leads | FASTON connectors |
| Max. off-state voltage | 200V |
| Max. forward impulse current | 450A |
| Load current | 35A |
| Version | square |
| Max. forward voltage | 1.05V |