Bridge rectifier: three-phase; flat
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DBI 25-04 07638950
Tootja: SEMIKRON DANFOSS
Tootja tootekood: DBI 25-04 07638950
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Bridge rectifier: three-phase; flat
| Case | DBI |
| Electrical mounting | THT |
| Leads | wire Ø 0.8mm |
| Max. off-state voltage | 400V |
| Max. forward impulse current | 310A |
| Load current | 25A |
| Version | flat |
| Max. forward voltage | 2.2V |