Three-phase bridge rectifier; Urmax: 800V; If: 27A; Ifsm: 310A
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DBI 25-08 P 07641490
Tootja: SEMIKRON DANFOSS
Tootja tootekood: DBI 25-08 P 07641490
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Three-phase bridge rectifier; Urmax: 800V; If: 27A; Ifsm: 310A
| Case | DBI-P |
| Electrical mounting | THT |
| Leads | wire Ø 0.8mm |
| Max. off-state voltage | 800V |
| Max. forward impulse current | 310A |
| Load current | 27A |
| Version | flat |
| Max. forward voltage | 1.95V |