Three-phase bridge rectifier; Urmax: 50V; If: 25A; Ifsm: 370A; THT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DBI25-005A
Tootja: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: DBI25-005A
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Three-phase bridge rectifier; Urmax: 50V; If: 25A; Ifsm: 370A; THT
| Case | DBI-A |
| Kind of package | tube |
| Electrical mounting | THT |
| Leads | flat pins |
| Max. off-state voltage | 50V |
| Max. forward impulse current | 370A |
| Load current | 25A |
| Version | flat |
| Max. forward voltage | 1.05V |