Encoder: incremental; Usup: 7÷30VDC; 100imp/revol; shaft 6mm; IP65
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DBS36E-S3EK00100
Tootja: SICK
Tootja tootekood: DBS36E-S3EK00100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Encoder: incremental; Usup: 7÷30VDC; 100imp/revol; shaft 6mm; IP65
| Supply voltage | 7...30V DC |
| Type of encoder | incremental |
| Operating temperature | -20...85°C |
| IP rating | IP65 |
| Body dimensions | Ø36.7x50.5mm |
| Resolution | 100imp/revol. |
| Output configuration | push/pull |
| Sensors features | shaft 6mm |
| Switching frequency max | 300kHz |