Cable; wires,DC 0,7/2,35 plug; angled; 0.5mm2; white; 1.5m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DC.CAB.0301.0150
Tootja: BQ CABLE
Tootja tootekood: DC.CAB.0301.0150
Spetsifikatsioon tootele Cable; wires,DC 0,7/2,35 plug; angled; 0.5mm2; white; 1.5m
| Max. operating current | 2A |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Number of cores | 2 |
| Cable length | 1.5m |
| Rated voltage | 48V |
| Connector variant | angled |
| Type of connection cable | mains DC |
| Cable/adapter structure | wires |
| Insulation colour | white |
| Length of metal part | 11mm |
| Wire cross-section shape | flat |
| Cable outside dimensions | 2x4mm |
| Application of connection lead | tablets |