Cable; wires,DC 1,3/3,5 plug; angled; 1mm2; white; 1.5m; -20÷70°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DC.CAB.0710.0150
Tootja: BQ CABLE
Tootja tootekood: DC.CAB.0710.0150
Spetsifikatsioon tootele Cable; wires,DC 1,3/3,5 plug; angled; 1mm2; white; 1.5m; -20÷70°C
| Max. operating current | 5A |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Number of cores | 1 |
| Cable length | 1.5m |
| Rated voltage | 48V |
| Connector variant | angled |
| Type of connection cable | mains DC |
| Cable/adapter structure | DC 1,3/3,5 plug, wires |
| Insulation colour | white |
| Length of metal part | 11mm |
| Wire cross-section shape | round |
| Cable outside dimensions | Ø4mm |
| Application of connection lead | routers |