Cable; wires,DC 4,8/1,7 plug; straight; 1mm2; black; 1.5m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DC.CAB.1410.0150
Tootja: BQ CABLE
Tootja tootekood: DC.CAB.1410.0150
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; wires,DC 4,8/1,7 plug; straight; 1mm2; black; 1.5m
| Max. operating current | 8A |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Number of cores | 2 |
| Cable length | 1.5m |
| Rated voltage | 48V |
| Connector variant | straight |
| Type of connection cable | mains DC |
| Cable/adapter structure | DC 4,8/1,7 plug, wires |
| Insulation colour | black |
| Length of metal part | 9.5mm |
| Cable outside dimensions | 1x4mm |
| Application of connection lead | HP laptops |