Cable; wires,DC 5,5/2,1 socket; straight; 0.5mm2; black; 1.5m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DC.CAB.2000.0150
Tootja: BQ CABLE
Tootja tootekood: DC.CAB.2000.0150
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; wires,DC 5,5/2,1 socket; straight; 0.5mm2; black; 1.5m
| Max. operating current | 5A |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Number of cores | 2 |
| Cable length | 1.5m |
| Rated voltage | 48V |
| Connector variant | straight |
| Type of connection cable | mains DC |
| Cable/adapter structure | DC 5,5/2,1 socket, wires |
| Insulation colour | black |
| Length of metal part | 9.5mm |
| Cable outside dimensions | 2x2mm |