Cable; wires,DC 5,5/2,1 plug; angled; 0.5mm2; black; 0.25m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DC.CAB.2201.0025E
Tootja: ESPE
Tootja tootekood: KAB-0.25MWT2.1/L
Spetsifikatsioon tootele Cable; wires,DC 5,5/2,1 plug; angled; 0.5mm2; black; 0.25m
| Max. operating current | 5A |
| Number of cores | 2 |
| Cable length | 230mm |
| Rated voltage | 48V |
| Connector variant | angled |
| Type of connection cable | mains DC |
| Cable/adapter structure | DC 5,5/2,1 plug, wires |
| Insulation colour | black |
| Length of metal part | 11mm |
| Application of connection lead | tablets |