Cable; wires,DC 5,5/3,0CP plug; angled; 1mm2; white; 1.5m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DC.CAB.3111.0150
Tootja: BQ CABLE
Tootja tootekood: DC.CAB.3111.0150
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; wires,DC 5,5/3,0CP plug; angled; 1mm2; white; 1.5m
| Max. operating current | 8A |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Number of cores | 2 |
| Cable length | 1.5m |
| Rated voltage | 48V |
| Connector variant | angled |
| Type of connection cable | mains DC |
| Cable/adapter structure | DC 5,5/3,0CP plug, wires |
| Insulation colour | white |
| Length of metal part | 9.5mm |
| Wire cross-section shape | round |
| Cable outside dimensions | 1x4mm |
| Application of connection lead | Samsung laptops |