Power supply: switched-mode; LED; 2÷48VDC; 150÷500mA; 220÷240VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DC JOLLY MD LC
Tootja: TCI
Tootja tootekood: DC JOLLY MD LC
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; LED; 2÷48VDC; 150÷500mA; 220÷240VAC
| Supply voltage | 220...240V AC |
| Operating temperature | -25...50°C |
| IP rating | IP20 |
| Protection | overheating, short circuit protection |
| Type of power supply | switched-mode |
| Application | LED |
| Output voltage | 2...48V DC |
| Additional functions | adjustable output current level, adjustable output voltage, triac dimming function |
| Maximum power | 24W |
| Efficiency | 85% |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | spring-loaded terminals |