Cable; DC 5,5/2,1 plug x4,DC 5,5/2,5 socket; straight; 0.5mm2
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DC.SPL.1100.0035
Tootja: BQ CABLE
Tootja tootekood: DC.SPL.1100.0035
Spetsifikatsioon tootele Cable; DC 5,5/2,1 plug x4,DC 5,5/2,5 socket; straight; 0.5mm2
| Max. operating current | 2A |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Number of cores | 2 |
| Cable length | 350mm |
| Rated voltage | 48V |
| Connector variant | straight |
| Type of connection cable | mains DC |
| Cable/adapter structure | DC 5,5/2,5 socket |
| Insulation colour | white |
| Length of metal part | 11mm |
| Wire cross-section shape | flat |
| Cable outside dimensions | 2x4mm |