Enclosure: wall mounting; X: 166mm; Y: 161mm; Z: 121mm; ABS; grey
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DC003CBUNO
Tootja: GAINTA
Tootja tootekood: DC003CBUNO
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: wall mounting; X: 166mm; Y: 161mm; Z: 121mm; ABS; grey
| Operating temperature | -20...80°C |
| IP rating | IP65 |
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | wall mounting |
| Flammability rating | UL94HB |
| Dimension Y | 161mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 166mm |
| Dimension Z | 121mm |
| Cover colour | semi-transparent blue |