Enclosure: wall mounting; X: 213mm; Y: 185mm; Z: 104mm; ABS; grey
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DC005CBUNO
Tootja: GAINTA
Tootja tootekood: DC005CBUNO
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Enclosure: wall mounting; X: 213mm; Y: 185mm; Z: 104mm; ABS; grey
| Operating temperature | -20...80°C |
| IP rating | IP65 |
| Enclosure material | ABS |
| Type of enclosure | wall mounting |
| Flammability rating | UL94HB |
| Dimension Y | 185mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 213mm |
| Dimension Z | 104mm |
| Cover colour | semi-transparent blue |